10 Bin TL’ye alınacak otomobiller

Otomobil sahibi olmak isteyen ancak düşük bütçeleri araç bakan almaya gücü yeten okuyucularımız için 10 Bin TL'ye alınacak otomobiller hakkında en çok tutulan modeller ve bu araçların merak ettiğiniz teknik detaylarını açıklamak istiyoruz.

FİAT UNO 70 X

10 Bin TL civarında satışa sunulan bu otomobilin 1994 ile 1997 arasında bulunan modellerini rahatlıkla alabilirsiniz. 1400 Motor olan bu aracın beygir gücü ise 75 beygir olarak bu araca göre yeterli bir seviyede diyebiliriz. Önden çekiş özelliği bulunan aracın ortalama olarak 150 Bin ile 250 Bin Kilometre arasında değişen modelleri satışta 10 Bin TL ile karşımıza çıkmaktadır.

RENAULT R9

Fiyat olarak 10 Bin TL’ye alınacak otomobiller arasında en çok karşımıza çıkan modelin bu araç olduğunu belirtmek istiyorum. Ayağınızı yerden kesecek bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız ikinci el piyasalarının en çok tutulan aracının bu olduğunu belirtmek istiyorum. Özellikle al sat konusunda rahatlıkla satacağınız bu otomobilin 1994 ile 1998 modellerini 10 Bin TL’ye rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sedan 4 kapı olarak satılan bu aracın beygir gücü ise 92 beygirdi.r yıllık vergi konusunda ise sadece 61 TL’lik vergi diliminde yer alan bu aracın temizlerini bularak rahatlıkla satın alabilirsiniz.

TOFAŞ ŞAHİN

1996 ile 1999 arasında üretilen bu aracın 10 Bin TL civarında bulunan modellerini ablilisiniz. 80 beygir gücüne üretilen bu araçların motor seçeneği ise genellikle 1.6 motor olarak üretilmiştir. Yıllık vergi dilimi ise 61 TL olan Tofaş’ın Şahin modeli hem alım hem de satım konusunda oldukça rahat satın araçların başında olduğundan dolayı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

FORD MONDEO

1999 ile 2000 yılları arasında seri üretimi yapılan Ford’un Mondeo modeli de 10 Bin TL’ye satılan araçlar arasında gelmektedir. Özellikle bu aracın farklı motor seçeneklerinin bulunduğunu ancak bu fiyata genellikle 2.5 motora sahip olan araçların alınabileceğini belirtmek istiyorum. Yıllık vergi konusunda ise motor seçeneğinin büyük olmasından dolayı 323 TL olan aracı da bu rakama rahatlıkla alabilirsiniz.

FİAT TEMPRA

1991 ile 1994 arasında FİAT Tempra modeli de 10 Bin TL’ye alınacak araçların arasında gelmektedir. Özellikle bu aracın 1.6 motor seçeneğinin en çok tutulan modellerden olduğunu ve aracı satın almak isteyenlerin rahatlıkla alabileceğini buradan belirtmek istiyoruz.

Yayınlayan

Aslan YILMAZ’in profil fotoğrafı

Aslan YILMAZ

Here is a some short information about me - I'm a natural born, talented actor, writer and forecaster! My distinguishing feature - can tell bare-faced lies and remain calm. Anyone who criticizes or questions me - is called an “enemy". So basically I'm a pretty simple person :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir